twitter
دبستان دخترانه هیات امنایی شهید نامجو (شیفت الف)
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
۲ خرداد

سرکار خانم مریم حدادی و زهره شهرکی همکاران بازنشسته با سلام و درود بی پایان فقدان شما غم بزرگیست که ما را تاب تحمل آن نیست!!! افسوس و صد افسوس  که شوق آشنایی تان را غم فراق و دوریتان برایمان تلخ نمود. لیکن همواره چهره متبسم و مهربانتان در جلوی چشمانمان خواهد بود همیشه و همیشه در قلب ما جای خواهید داشت. و چهره ی بشاش  و خستگی ناپذیرتان که... 

۲ خرداد

خدا حافظی وسپاس به نام آنکه جان را فکرت آموخت . خداوند را شاکرم که منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا وپر محبت شما همکاران گرامی سپری کنم. به یقین ادعا می کنم که در طول این مدت بهره ی فراوانی از آموزه های انسانی ، اخلاقی و علمی کلیه همکاران در آموزش وپرورش استان بالاخص مدیر توانا سرکار خانم محراب وهمکاران پر تلاش ومحترم در سنوات... 

۲۸ اردیبهشت
CIMG9622

برگزاری جشن الفبا پایه اول  

۲۸ اردیبهشت
CIMG9486

جشن تکلیف در محل سالن اجتماعات شهید حسین علی عالی با حضور دانش آموزان و همکاران و مسئولین اداره آموزش رورش ناحیه یک برگزار گردید  

۲۸ اردیبهشت
CIMG9616

گرامیداشت هفته معلم  

۲۸ اردیبهشت
CIMG9452

فعالیتهای هفته ی سلامت  

۳۱ فروردین

انتخاب شایسته و موفقیت همکاران عزیز را در جشنواره درس پژوهی و الگوهای برتر تدریس که نشان از همت مضاعف شماست تبریک عرض نموده و برای شما در همه مراحل زندگی موفقیت و بهروزی بیشتر را از خداوند منان مسالت داریم همکاران برتر در جشنواره درس پژوهی : پایه دوم ۱-نسرین خواجه میرزایی ۲-عفت چینی ۳-زهرا شهرکی دلیر ۴-مرضیه راشکی پایه سوم ۱-حمیده عربی ۲-زرین... 

۳۰ فروردین

نتایج سی وسومین دوره مسابقات فرهنگی هنری پرسش مهر ۱۵ اعلام ورتبه های ذیل کسب گردید. ۱-کسب رتبه سوم سرود همگانی ۲-کسب رتبه سوم تئاترصحنه ای ۳-کسب رتبه سوم کارگردانی تئاتر صحنه ای مهشید کیخا ۴-کسب رتبه اول بازیگری تئاتر صحنه ای مبینا بخارایی ۵-کسب رتبه دوم بازیگری تئاتر صحنه ایآتنا عرب کنگان ۷-کسب رتبه اول طراح صحنه تئاتر صحنه ای مهشید... 

۳۰ فروردین

نتایج مسابقات قرآن در مرحله منطقه : اسامی نفرات برتر مسابقه قرائت قرآن در مرحله منطقه ۱- فاطمه اربابی پایه سوم رتبه اول ۲– رئوفه فلاح پایه چهارم رتبه اول ۳- ریحانه عرفانی پایه پنجم رتبه دوم ۴-فاطمه زارعی پایه ششم رتبه سوم اسامی نفرات برتر مسابقه حفظ قرآن در مرحله منطقه ۱- حورا حسینی پایه چهارم رتبه سوم ۲-فاطمه زهرا صفایی پایه پنجم... 

۱۵ اسفند
fileLoader (3)

شرکت دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری  ( حفظ و قرائت قرآن)